Як обрати сигналізацію на авто?

Якщо ви придбали нову автівку і прагнете забезпечити їй відповідний захист, вам варто обрати якісну та надійну авто сигналізацію. Як реалізувати цю мету? І на які характеристики пристрою варто звернути увагу в першу чергу?

Види сигналізації

Існує три основні типи пристроїв, які захистять транспортний засіб від злочинців: одно-, двосторонні та пристрої з використанням супутникового сигналу.

Перший тип вважається застарілим, оскільки ви не отримаєте своєчасного сигналу, коли злочинці намагатимуться влізти до салону транспортного засобу. Ви дізнаєтесь про злочин постфактум, якщо не зреагуєте на звуковий ефект.

Двосторонні сигналізації зі зворотнім зв’язком більш надійні. Завдяки їм ви дізнаєтесь, коли злодії почнуть пошкоджувати скло, замок чи двері. Ви одразу зможете зреагувати на злочинні дії та запобігти появі серйозних ушкоджень чи угону транспортного засобу. Їхня головна перевага в тому, що ви отримуєте сигнал о протизаконних діях на брелок. Дія сигналу розповсюджується в радіусі 4 км.

Третій тип – пристрої, які мають безпосередній зв’язок із супутниками. Радіус їхньої дії обмежується лише наявністю чи відсутність сигналу із супутників. Ці засоби вважаються найбільш передовими та інноваційними, оскільки вони дозволяють встановити контроль за транспортним засобом та встановити її місцезнаходження за допомогою телефону чи будь-якого гаджету, який підтримує GPS.

Також слід звернути увагу на наявність таких опцій, як: автозапуск (двигуна), турботаймер, програмування технічних опцій пристрою, які полегшують догляд за транспортним засобом та сприяють економії часу.

Чому слід обрати надійну авто сигналізацію?

Обираючи «захисника» не варто економити чи обирати варіант, який вже встановили ваші друзі чи знайомі. Звертайте увагу на технічні характеристики власного авто та власні вимоги до безпеки. Якщо ви хочете знати, що коїться з транспортним засобом і своєчасно зреагувати на будь-які злочинні дії, замовляйте двосторонні сигналізації чи пристрої, які приймають сигнал із супутника. Вони стануть гарантами вашого спокою, впевненості та безпеки.

Замовити сигналізації та встановити від відомих авто концернів ви зможете у нашому автосалоні, розташованому у Білій Церкві, за доступними цінами. Ми гарантуємо, що обрані варіанти стануть надійними «захисниками» вашої автівки. Оберіть якісні варіанти у нашому салоні!

Повернутися назад
Повернутися назад

Графік роботи під час карантину:

пн-пт: 08:00-16:00

сб: 09:00-14:00