Як дороги у жахливому стані впливають на авто?

Дехто з водіїв, коли бачить велику яму на дорозі з азартом проїжджає посередині, не задумуючись, що така забавка може обернутися серйозними ушкодженнями для автівки. Але є й зворотній бік медалі: стан доріг у невеличких містах та селах, які далекі від ідеальних, й водіям приходиться маневрувати між цими «недоліками», щоб зберегти «залізного коня» в бездоганному стані. Чи можливо уникнути подібних неприємностей? І чи є вихід із цієї ситуації?

До яких наслідків призводить їзда по розбитих дорогах?

Ушкодження шин й дисків – актуальна проблема для водіїв, які постійно маневрують по дорогам у жахливому стані. Ви можете натрапити на гостре каміння та проколоти шину, а ось диск ушкоджується від контакту з краєм ями. В таких випадках краще трохи знизити швидкість та акуратно об’їхати «недолік».

Від пересування по неідеальним дорогам страждає й підвіска Від постійних струсів вона деформується, а зціплення із дорогою ослаблюється. Як наслідок, пересуватися на авто стає небезпечно, оскільки транспортний засіб поступово виходить із ладу, і водієві приходиться докладати більше зусиль, щоб утримати баланс авто.

Третій неприємний момент, з яким ви зіштовхуєтесь – поява проріх на дні авто. І це не тільки косметичний недолік, але й ризик потрапити у серйозну аварію через те, що один із передових вузлів, розташованих на дні транспортного засобу, вийшов зі строю.

Що зробити, щоб уникнути неприємностей?

Існує два способи забезпечити тривалий термін експлуатації авто – об’їзджати всі ями та нерівності на дорозі, чи придбати надійну та якісну автівку, яка витримає випробування неідеальними дорогами. В нашому салоні є багато моделей, розроблених з врахуванням недоліків, характерних для українських доріг. Чудовий варіант сімейна автівка – Toyota Auris, у якої висока посадка, надійні шини, відмінні технічні показники. З таким «залізним конем» ви будете почуватися впевнено на дорозі у будь-якому стані та зекономите витрати на її відновлення.

Придбати автівку від японського концерну ви можете в нашому автосалоні у Білій Церкві за лояльною ціною.

Повернутися назад
Повернутися назад

Графік роботи під час карантину:

пн-пт: 08:00-16:00

сб: 09:00-14:00