Toyota Hybrid на Фестивалі вуличної їжі

4-5 листопада, в перший вікенд останнього місяця осені, на київському арт-заводі «Платформа» весело і смачно закрили сезон фестивалів вуличної їжі ‒ 2017.

Похмурі осінні дні перетворилися на яскраве свято, наповнене енергією і музикою, приголомшливими ароматами та гарним настроєм.

Знайомство з місцевими крафтовими виробниками продуктів на Local Food Market, майстер-класи та дегустації, шопінг в Urban Market, інклюзивний простір для дітей Be Together і, звичайно, частування від понад ста учасників фуд-корту зробили ці дні сповненими позитивом і теплом людських сердець.

Вікенд-закриття поєднав усі найкращі заходи, котрі відбувалися на фестивалях протягом року. Звичайно, бренд Toyota не лишився осторонь і представив спеціальну експозицію з двох гібридних автомобілів.

Вперше на фестивалі стенд Toyota продемонстрував емоційний та елегантний кросовер для міста C-HR Hybrid, який вже зовсім скоро з’явиться на українських дорогах. Доповнив експозицію RAV4 Hybrid, котрий встиг полюбитися прогресивним автомобілістам. А додатковий комплект оригінальних аксесуарів Toyota наочно продемонстрував, що «зарядитися» на зимову відпустку дуже просто, варто лиш закріпити на рейлінгах лижі чи сноуборд.

Вирушити у віртуальну мандрівку до засніжених гірських вершин відвідувачі змогли, зробивши фото у спеціальній інтерактивній зоні. Як учасник фуд-фесту бренд не забув і про гастрономічні цікавини. Гості змогли скуштувати «гібридне» маршмелоу, яке на очах у захопленої публіки нагрівалося і набувало срібного кольору.

Особливою популярністю користувався віртуальний тест-драйв гібридного RAV4. Завдяки спеціальним окулярам відвідувачі змогли прямо на місці оцінити всі переваги кермування Toyota RAV4 Hybrid. А щоб пересвідчитися у них і на практиці, відразу можна було записатися на реальний тест-драйв автомобіля в одному з дилерських центрів Toyota.

Toyota RAV4 Hybrid

Це перший повноприводний гібридний автомобіль бренда в Україні, оснащеним двома електродвигунами — по мотору на кожну вісь — із сумарною потужністю гібридної силової установки 197 к.с. (145 кВт).

Toyota C-HR Hybrid

ще один гібридний автомобіль бренда в Україні. Ця передньоприводна модель має систему Hybrid потужністю 122 к.с. (90 кВт) і 1,8-літровий* бензиновий двигун, який працює за циклом Аткінсона.

Особлива відмінність гібридів полягає у використанні більше одного джерела енергії — двигуна внутрішнього згоряння та гібридної батареї. При цьому заряд батареї завжди автоматично залишається в межах від 40 до 80%. Це дозволяє максимально ефективно та розумно використовувати кожну краплю пального.

За додатковою інформацією щодо Toyota включно із цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційного дилера Toyota Центр «Автосаміт Біла Церква»..

Спеціально для Вас ми підготували брошуру гібридні технології

Файли для завантаження

*Значення вказане умовно та може незначною мірою відрізнятися від робочого об’єму двигуна. Більш детальна інформація наявна в офіційного дилера Toyota Центр «Автосаміт Біла Церква»..
Цей інформаційний матеріал не є рекламою послуг, пов’язаних із фестивальною діяльністю.
За інформацією про фестиваль звертайтеся на веб-сайт організатора http://ulichnayaeda.com.ua/

Фотодобірка

Повернутися Фотодобірка
Повернутися назад
Повернутися назад

Графік роботи під час карантину:

пн-пт: 08:00-16:00

сб: 09:00-14:00