Що потрібно знати про класифікацію авто від концерну «Тойота»?

Ви напевно не раз чули від знайомих чи консультантів в автосалоні про різні класи транспортних засобів. Всього їх шість: А, В, С, D, E, F, але, як вони визначаються і за якими стандартами – велике питання. Час розібратися з ним.

«А»: до цієї категорії належать автівки, які ідеально підходять до пересування у мегаполісі. Вони – компактні, потужні, стильні. Довжина їхнього корпусу – до 3,6 м, ширина – до 1, 6 м. Тип корпусу – hatchback. Його головна перевага в економному розході палива. Цю характеристику оцінять практичні та економні водії.

«B»: транспортні засоби цієї категорії часто називають «дамськими», оскільки вони мають мініатюрний кузов та салон, в якому вміщується не більше трьох осіб. Як правило, ці автомобілі мають тип кузову hatchback, передній привід, комфортні сидіння для водія та пасажирів. Єдина різниця з класом А – цінова категорія через більші обсяги кузову: довжина – 3, 9 м, ширина – 1, 7 м.

«С» включає комфортні автомобілі з такими параметрами: довжина кузову – до 4, 3 м, ширина – до 1, 8 м. Салон автівки – комфортний та просторий. Окрім місця водія є ще чотири місця для пасажирів.

«D»: в цю категорію входять авто з кузовом довжиною до 4, 6 м. Вони мають велике багажне відділення, потужний двигун, комфортний салон. Деякі водії вважають, що транспортні засоби класу «D» для заможних осіб, оскільки їхня вартість достатньо висока.

«E»: авто, які належать до цього класу, мають об’ємний салон та ряд додаткових опцій, які роблять пересування у авто максимально комфортним – без зайвих звукових ефектів та різких рухів. Довжина корпусу становить більш, ніж 4, 6 м.

«F» включає транспортні засоби із кузовом, довжина якого більше 5 метрів. Ці автівки мають досконалу форму, потужний двигун, стильний та комфортний салон. Спеціалісти кваліфікують ці транспортні засоби, як авто для вищого класу.

Сподіваємося, що тепер ви легко зможете відрізнити транспортні засоби різних класів, але не варто забувати й про таку річ, як «стирання меж». Деякі виробники відходять від стандартної кваліфікації, щоб покупці не відчували себе незручно, купуючи авто класу «А» чи «В». В авто концернах намагаються додати передові опції, вдосконалити дизайн та технічні показники «залізного коня».

Обрати «Тойоту» будь-якого класу ви зможете у нашому автосалоні в Білій Церкві. Чекаємо на вас та сподіваємося, що у нас ви придбаєте незамінного помічника для родини чи персональних потреб!

Повернутися назад
Повернутися назад