Розумний вибір: нове чи вживане авто?

Це питання актуальне для українців, які давно мріють про автівку, але через брак коштів відкладають реалізацію мрії до кращих часів. Для них вживана машина – непогане вирішення проблеми: вони отримають й транспортний засіб, й здійснять мрію. Але, чи варто погоджуватися на компроміс?

Вживане авто: головні недоліки

Головний недолік вживаної автівки – технічний стан. Якщо виявиться, що є суттєві відхилення від норми, вам доведеться витратити чималу суму грошей, щоб відновити комплектуючі чи передові вузли машини. При цьому ніхто не гарантує, що після капітального ремонту автівка буде працювати без будь-яких проблем. Також в цьому випадку вам доведеться більше часу витрачати на догляд за авто й постійні перевірки її технічних характеристик, оскільки від цього залежить маневреність їзди та особиста безпека.

Друга проблема – зовнішній стан автівки. Щоб довести його до ладу, вам також знадобиляться час й гроші, адже вам не захочеться їздити на транспортному засобі із битим склом чи ушкодженим покриттям.

До того ж цей вид автівок постійно підкидає всілякі «сюрпризи» у вигляді як незначних несправностей, так й серйозних.

Чому варто купити нове авто?

З новою автівкою проблем не буде взагалі – купуючи транспортний засіб в автосалоні, ви отримуєте гарантію якості від 1 до 3 років. В цей проміжок часу та ще чимало років після ви будете насолоджуватися бездоганним управлінням вашої автівки, адже нова автівка протягом гарантійного строку, та частіше і після його закінчення, буде проходити технічний огляд та ремонт на офіційному сервісі Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква». Де всі роботи та запчастини сертифіковані – отже найкращі!

До речі, якщо покупка авто за один платіж вам не по кишені, ви можете оформити кредит чи розстрочку у нашому автосалоні у Білій Церкви та придбати надійне японське авто від концерну «Тойота» на вигідних умовах. У нас чудовий вибір моделей на будь-який смак та гаманець, лояльні ціни, широкий вибір акційних пропозицій. Оцініть технічні характеристики авто від «Тойота», їхній дизайн, особливості на нашому сайті!

Повернутися назад
Повернутися назад

Графік роботи під час карантину:

пн-пт: 08:00-16:00

сб: 09:00-14:00