Програма лояльності «Drive2U»

Програма лояльності «Drive2U»

Програма лояльності «Drive2U» діє у мережі Корпорації «УкрАВТО», до складу якої входить Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква».

  • Програма лояльності «Drive2U» охоплює всі сервісні центри Корпорації «УкрАВТО» в Україні
  • Робота програми повністю автоматизована
  • Перевіряти накопичену суму на своїй картці та розмір знижки Клієнти мають можливість самостійно в режимі он-лайн.

У рамках програми лояльності «Drive2U» діють знижки:

Рівень Розмір знижки на сервісні послуги та запасні частини для автомобілів "гарантійного віку"* Накопичена сума придбаних послуг та запасних частин для автомобілів «гарантійного віку», гривень з ПДВ
Знижка на послуги Знижка на запасні частини
1 3% до 3%*** від 8 001 – 15 000
2 до 5%*** від 15 001 – 30 000
3 до 7%*** від 30 001

При придбанні автомобіля або обслуговуванні на сервісі в Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква» на суму від 500 грн., Клієнт отримує дисконтну картку з розміром знижки 3% на сервіс і запасні частини. При подальших відвідуваннях сервісного центру розмір знижки збільшується до 5 % і досягає 7%.

* «гарантійний вік» поширюється на автомобілі Toyota, придбані в офіційній дилерській мережі  Toyota в Україні та становить 3 (три) роки або 100 тис. кілометрів пробігу, в залежності від того, що наступить раніше, починаючи з дати продажу першому власнику, яка фіксується у сервісній книжці.

** Безстроковий термін дії програми.

***- у разі якщо розмір знижки на запчастини та матеріали при обслуговуванні автомобілів «гарантійного віку» або «негарантійного віку» перевищує гранично допустиму знижку за EDC кодом, вона може бути надана нижче номіналу за рівнем.

**** Знижки клієнтам сервісу на послуги,в процесі яких використовуються запасні частини,надані замовником,в рамках програми лояльності «Drive2U» не надаються .

Повернутися назад
Повернутися назад