Нова cпеціальна лімітована версія Special Edition для легендарного позашляховика Toyota Land Crusier 200

Пропозиція обмежена!!!

В Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква» доступна для замовлення нова cпеціальна лімітована версія Special Edition для легендарного позашляховика Toyota Land Crusier 200 (Тойота Ленд Крузер 200).

Нова ексклюзивна серія Toyota Land Cruiser 200 Special Edition – це унікальне виконання топової версії флагмана позашляхової лінійки з підкресленим індивідуальним дизайном, ще більш розкішним інтер’єром і максимальним рівнем оснащення. Найвищий статус спеціальної серії підкреслюють неповторні акценти в екстер’єрі, включаючи затемнені головні фари, спортивні накладки на бампери, особливу двобарвну решітку радіатора, рейлінги з
хромованими елементами, накладки на дзеркала з яскравими хромованими вставками на темному тлі, 20-дюймові легкосплавні колісні диски і розпізнавальну емблему на задній стійці.

Спеціальна лімітована версія доступна для замовлення в двох кольорах кузова (чорний і білий) і тільки з дизельним двигуном об’ємом 4,5 л. D-4D потужністю 249 к.с. і 650 Н ∙ м, що працює в парі з шестиступеневою автоматичною коробкою передач і відповідає нормам токсичності EURO 5.

Додаткове оснащення автомобіля Toyota Land Cruiser 200 Special Edition включає в себе:

  • Решітка радіатора з ламелями в колір кузова;
  • Рейлінги на даху c елементами матового хрому;
  • Фари головного світла з чорними вставками;
  • Інтер’єр з ромбовидної прострочкою.

Також, для даної версії з чорним або коричневим інтер’єром з’явилася можливість вибрати колір стелі: світлий або чорний. І тільки для даної версії тепер доступні декоративні вставки інтер’єру, що імітують алюміній. Подробиці за телефоном (04563) 6 01 91

Повернутися назад
Повернутися назад