Чи можна змішувати масла від різних виробників?

Сьогодні догляд за транспортним засобом для багатьох українців перетворився у справжню проблему, оскільки ціни на базові засоби сягнули до небес. Але деякі власники автівок знайшли вихід – вони використовують різноманітні лайфхаки, щоб й гроші зберегти, й забезпечити бездоганне пересування містом. Одна із таких хитрощів – змішування оригінальних та неоригінальних моторних масел. Однак, чи варто слідувати цій пораді? Давайте розбиратися.

Чому варто використовувати моторне масло у «чистому» вигляді?

В основі спеціальної рідини – основа та комплекс присадок, завдяки яким двигун та комплектуючі отримують відповідний догляд, а авто працює бездоганно. За допомогою якісного масла вам вдасться подовжити термін експлуатації запчастин, оскільки фільтри, тоненькі трубки, які пронизують двигун, не забиваються, а автівка працює в єдиному темпі, без непередбачуваних зупинок та будь-яких інших проблем. Заливаючи рідину, ви можете бути впевнені, що поїздка містом чи за його межі пройде без пригод.

Тепер до справи: щоб отримати «живильну» рідину для автівки, кожен виробник використовує особливі формули та технології, які не співпадають з підходом інших брендів. Це означає, що змішавши масла ви отримаєте «конфлікт» як фізичних, так й хімічних речовин, які містяться в «базі» продукції від різних виробників. Що отримує двигун? Відповідь проста: рідину з несумісними «основами», які за короткий проміжок часу виведуть зі строю «основу» автівки та комплектуючі. Після такого експерименту вам залишається готуватися до гіршого – ремонту на СТО чи відновленню запчастин, а це – додаткові витрати.

Як забезпечити правильний догляд за авто?

Наш автосалон Toyota, розташований у Білій Церкві, пропонує не експериментувати, а придбати оригінальні моторні масла для автівки, для яких притаманні:

 • висока якість;
 • унікальна хімічна формула;
 • ефективність.
 • Ви отримаєте незамінного помічника для автівки, який забезпечить бездоганний догляд за запчастинами, м’яке та легке пересування у будь-яку погоду. При цьому вам не доведеться планувати додаткові витрати на відновлення авто.

  Замовити оригінальне моторне масло ви можете на нашому сайті чи в автосалоні, де окрім огляду асортименту ви отримаєте змістовну консультацію менеджерів по правилам використання масла та оцінки його характеристик.

  Обирайте оригінальне моторні масла в нашому автосалоні та забезпечте найкращий догляд за улюбленим авто!

  Повернутися назад
  Повернутися назад

  Графік роботи під час карантину:

  пн-пт: 08:00-16:00

  сб: 09:00-14:00