Сервісне обслуговування автомобілів старше 3 років

Автомобілі старше 3 років

Сподіваємося, що за роки експлуатації Ваш автомобіль дарував Вам тільки приємні емоції та справжнє задоволення від водіння. Ми впевнені, що 3 роки для Вашої Toyota — це ще не вік! І якщо гарантія на автомобіль вже закінчилася, то це не причина відмовлятися від високоякісного сервісного обслуговування у офіційного дилера.

Саме тому ми підготували спеціальну програму лояльності для автомобілів Toyota старше трьох років (або з пробігом більше 100 000 км) — спеціальні умови на придбання запасних частин і технічного обслуговування та ремонту! Також, дана знижка діє для автомобілів Toyota, придбаних поза межами офіційної дилерської мережі Toyota в Україні, незалежно від їх віку та пробігу.

Розмір знижки на сервісні послуги та запасні частини для автомобілів "негарантійного віку"**
Знижка на послуги Знижка на запасні частини
10% до 20 %***

Немає необхідності користуватися послугами сумнівних сервісних станцій або «сірих» дилерів. Зі значною економією Ви маєте можливість обслуговувати свій автомобіль на офіційному сервісі Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква», де працюють висококваліфіковані фахівці і використовуються тільки оригінальні запасні частини.

* На запчастини знижка діє тільки за умови установки на сервісному центрі ТОВ «Автосаміт Біла Церква». Знижка не поширюється на відновлювальні роботи, аксесуари, високоцінні вузли та агрегати (двигуни, трансмісії тощо). Дана знижка та знижки, що надаються по інших акціях не сумуються.

** «негарантійний вік» поширюється на автомобілі Toyota старше трьох років або з пробігом більше 100 000 км або придбаних не в офіційній дилерській мережі Тойота в Україні.

*** Програма діє з 01.03.2017 по 31.12.2017 р.

Повернутися назад
Повернутися назад

Графік роботи на новорічні свята:

Вихідні дні:

31.12 - 2.01, 7.01-8.01

Робочий день 6.01 – до 14:00