Кредит на авто Тойота на нових умовах від ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» і «АХА Страхування»

Салон Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква» розуміє, що придбання надійного та потужного авто від японського концерну – завітна мрія чи не кожної української родини, де підростають малята, ділових хлопців та дівчат, які бажають раз і назавжди відмовитися від метро, автобусів, трамваїв та пересуватися містом с максимальним комфортом. Спеціально для прихильників неймовірних японських «красунь» наш салон пропонує кредит на авто на вигідних умовах.

Валюта. Кредит на «Тойоту» у гривні. В кредитному договорі, який ви підписуєте з банком ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК» всі внески та сума за автівку вказані виключно у національній валюті України, щоб запобігти непорозумінь та подвійних тлумачень інформації, поданої у документі. Підписавши цей документ, ви застрахуєте власний бюджет від непередбачених витрат.

Термін кредиту. На який період часу розтягнути придбання нового авто в кредит залежить від ваших фінансових можливостей. В нашому автосалоні в Білій Церкві можна заключити договір на термін від 0 до 84 місяців та обрати кредитну ставку найбільш прийнятну для вас і вашої родини.

Перший внесок. У нас немає фіксованих вимог до початкового внеску: ви можете сплатити 15, 30, 40 чи 60% від загальної вартості транспортного засобу та отримати відповідну ставку по кредиту, яка напряму залежить від внесеної суми.

Як дізнатися скільки ви будете платити по кредиту щомісяця?

Завітавши до нашого автосалону Тойота Центр «Автосаміт Біла Церква», та звернувшись до кредитного експерта або консультанта з продажів через декілька ви дізнаєтесь точну суму сплат по кредиту за обране вами авто Тойота.

Повернутися назад
Повернутися назад